СПАЛНА БЕРТА

36.920 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14880 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 180 х 220 х 90 cm (За душек: 160 x 200 cm) Плакар: 200 x 60 x 210 cm Натказни: 50 х 40 х 35 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар и натказни

БОЈА

Дрвен дезен варио варна вт 867 со варио крем вт 144 (како на сликата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална соба изработена во иверка со дебелина 16 мм, дрвен дезен варио варна вт 867 со варио крем вт 144

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА БЕРТА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби