Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СПАЛНА БЛУ – СИТИ 7034 (0)

43.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13726 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 164.5 x 212 x 130 cm (за душек: 160 x 200 cm) Плакар: 203 x 54 x 212 cm Натказни: 50 х 45,5 х 60 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар и натказни

БОЈА

Бела сјај со сино

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/ Опција за нарачка на ТОАЛЕТНА БЛУ – ОНЛАЈН СИТИ 3048 од истата колекција https://www.mebel-vi.com/produkt/toaletna-blu-onlajn-siti-3048/

ПРЕДНОСТИ

Разделник во просторот на душекот, кој го дели на два попогодни делови за складирање и значително ја зајакнува целокупната структура на креветот и е главен фактор за неговата издржливост со текот на времето. Вклучено меко затворање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА БЛУ – СИТИ 7034 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби