Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

СПАЛНА БОКИ ОНЛАЈН

29.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14885 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај:165 х 205 х 85 cm (За душек: 160 x 200 cm) Ормар: 160 x 50 x 190 cm Натказни: 50 х 38 х 40 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар и натказни

БОЈА

Дрвен дезен варио варна вт 867 со варио крем вт 144 (како на сликата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална соба изработена во иверица со дебелина 16 мм , дрвен дезен иверица варио варна вт 867 со бела мазна

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА БОКИ ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби