СПАЛНА БРЕЈК – ОНЛАЈН СИТИ 7051

47.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 12122 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 164,5 x 206 x 96,5 cm (за душек: 160 x 200 cm) Ормар: 200 x 58,5 x 214,5 cm Тоалетна: 120 x 43,5 x 89,5 cm Натказни: 45 х 40,5 х 96,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар, натказни и тоалетна

БОЈА

Стар стил – изглед со црна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална соба изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм. Плакар со огледало на едната врата. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ПРЕДНОСТИ

Разделник во просторот на душекот, кој го дели на два попогодни делови за складирање и значително ја зајакнува целокупната структура на креветот и е главен фактор за неговата издржливост со текот на времето

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА БРЕЈК – ОНЛАЈН СИТИ 7051”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби