СПАЛНА ЧАНТОН 220 – ОНЛАЈН

56.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14819 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај со натказни (без клупа): 304 x 209 x 96,5 cm (Димензии за душек: 180 x 200 cm) Плакар: 220 x 61 x 210 cm Тоалетна: 161 x 43 x 107 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај со натказни (без клупа), плакар, тоалетна

БОЈА

Артисан даб и темен бетон

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална изработен од висококвалитетна, комбинирана табла со тапациран дел. Спалната е достапна и на елементи https://www.mebel-vi.com/?s=%D1%87%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD&post_type=product

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ЧАНТОН 220 – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби