СПАЛНА ЕЛМАС – ОНЛАЈН

50.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 13728 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 193.5 x 206 x 121 cm (за душек: 160 x 200 cm) Плакар: 203 x 52.5 x 208.5 cm Натказни: 50 х 45 х 55.5 cm Тоалетна: 105 х 45 х 170 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, две натказни и тоалетна

БОЈА

Бела сјај со сонома

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална изработена од висококвалитетна иверка и медијапан (лице) со деб. 18мм. Меко затворање на ормарот Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ЕЛМАС – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби