СПАЛНА ИНЦИ ОНЛАЈН

135.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14986 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 187 x 218 x 130 cm (за душек 180 x 200 cm) Плакар: 300 x 66 x 230 cm Тоалетна со огледло: 123 x 45,5 x 114,5 cm 2хНатказни: 66 x 42,5 x 63 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, тоалетна со огледало и две натказни

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Спална соба со атрактивни детали со механизам за кревање на лежајот со организирани кутии за скалдирање, меко затворање на вратите и фиоките.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ИНЦИ ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби