СПАЛНА ЈАКОБИНА

63.520 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

SHARE

Опис

Димензија: Лежај: 167,5 x 235 x 120 cm (за душек 160 x 200 cm) Плакар: 220 x 61 x 210,5 cm 2х Натказни: 58 x 41 x 120 cm Боја: Даб Изработка: Спална соба изработена од висококвалитетна иверка, табла комбинирана со еко кожа, со вклучено лед осветлување

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ЈАКОБИНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби