СПАЛНА КАШМИР ОНЛАЈН

53.750 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15084 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 191 x 211 x 99 cm (за душек 180 х 200 cm) Ормар: 268 x 63 x 206 cm 2 х Натказни: 66 x 45 x 48 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар и натказни

БОЈА

Бела пиниа

МАТЕРИЈАЛ

Ламиниран медијапан

ОПИС

Спалната соба е место првенствено наменето за одмор. Дезенот на бел бор, како и масивна структура се многу фактори кои укажуваат на модерниот стил.

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА КАШМИР ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби