СПАЛНА ЛУНА ОНЛАЈН

159.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14983 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 180 x 211 x 132 cm (за душек: 180 x 200 cm) Плакар: 265 x 67,5 x 215 cm Тоалетна со огледало: 160 х 48,5 х 180 cm 2хНатказни: 70 х 48,5 х 115,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, тоалетна со огледало и две натказни

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Спалната соба Луна е луксузна во исто време и интимна комбинација на бои и теми кои совршено се вколпуваат во една целина

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ЛУНА ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби