Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СПАЛНА ЛУПИН – СИТИ 7049 (0)

34.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14086 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 164,5 x 207,5 x 97 cm (за душек: 160 x 200 cm) Плакар: 180 x 59,5 x 202,5 cm Натказни: 50 х 35,5 х 52,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар и натказни

БОЈА

Сонома арвен со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан и висококвалитетна иверка со дебелина 16мм

ОПИС

Спална изработена од медијапан и висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 1мм. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ПРЕДНОСТИ

Канттрака од 1 мм

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ЛУПИН – СИТИ 7049 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби