СПАЛНА МАРЧЕЛО

126.900 ден

Check 20 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензија: Лежај: 190 x 243 x 132 cm (за душек 180 x 200 cm) Висина на лежај: 46 cm Плакар: 265 x 71 x 218 cm Тоалетна: 130 x 51 x 88 cm Огледало: 64 x 3,6 x 90 cm Натказни: 65 x 49 x 45 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: Тапациран лежај со метални ногари и механизам за кревање со внатрешен организиран дел за складирање, комбинирани врати и врати со меко затворање * Вклучена гратис монтажа

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА МАРЧЕЛО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби