СПАЛНА МАРИНА

72.760 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 240 х 210 х 120 cm Димензии за душек: 180 х 200 cm Плакар: 240 x 61 x 216 cm Тоалетна: 145 x 40 x 85 cm 2 Натказни: 50 x 40 x 55 cm Боја: Црна со бело Изработка: Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со деб. 18 мм, костур иверица бела мазна со црн медијапан сјај, лице медијапан со фолија бела сјај, шиберот е со една врата со огледало. На таблата од лежајот има апликација фарбана црн медијапан..

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА МАРИНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби