Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СПАЛНА ПИРАМИД

127.160 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

3 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: Лежај: 214 x 245 x 122 cm (за душек 180 x 200 cm) Висина на лежај: 45 cm Плакар: 265 x 71 x 218 cm Тоалетна: 135 x 52 x 92,5 cm Огледало: 55 x 82 x 5 cm Натказни: 68 x 52 x 56,5 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: Спална соба со атрактивни детали со механизам за кревање на лежајот со организирани кутии за скалдирање, меко затворање на вратите и фиоките. ЛЕД осветлување на натказните и тоалетната и во внатрешноста на плакарот. Вклучена гратис монтажа

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ПИРАМИД”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби