СПАЛНА РОКСАНА – ОНЛАЈН

46.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 13729 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 192 x 206,5 x 111 cm (за душек: 160 x 200 cm) Плакар: 180 x 59,5 x 211 cm Натказни: 45 х 35 х 46 cm Тоалетна: 110 х 43 х 161 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, натказни и тоалетна

БОЈА

Бела сјај со виолетова

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан со дебелина 18мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16мм

ОПИС

Спална изработена од иверка и медијапан (лице) со деб. 18мм и канттрака од 0,45мм. Вклучено меко затворање. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА РОКСАНА – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби