Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СПАЛНА СИРИУС КРАУН 160 (0)

99.700 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14827 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај со натказни: 267 x 235 x 120 cm (за душек: 160 x 200 cm) Плакар: 281 x 64 x 216 cm Тоалетна: 120 x 41 x 86 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај со натказни, плакар и тоалетна

БОЈА

Даб со црна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Употребата на дабови бои додава топлина и природност во внатрешноста. Спалната е достапна и на елементи https://www.mebel-vi.com/?s=%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%B8%D1%83%D1%81+&post_type=product

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА СИРИУС КРАУН 160 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби