СПАЛНА УНИВЕРС – ОНЛАЈН

67.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14832 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 169,5 x 232,5 x 87 cm (за душек: 150 x 200 cm) Плакар: 200 x 61 x 210 cm Тоалетна: 81,5 x 42 x 108 cm 1хНатказна: 61,5 x 42 x 41 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, 1хнатказна и тоалетна

БОЈА

Сива со црно

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална соба изработена од медијапан висококвалитетна иверка. Со мехнизам за подигање и дополнителен простор за складирање. Спалната е достапна и на елементи https://www.mebel-vi.com/?s=%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81&post_type=product

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА УНИВЕРС – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби