СПАЛНА ВАЛЕРИЈА

81.515 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

SHARE

Опис

Димензија: Лежај: 320 x 220 x 120 cm (за душек 180 x 200 cm) Натказни: 60 x 40 x 41 cm Плакар: 250 x 61 x 216 cm Тоалетна: 145 x 40 x 85 cm Боја: Црна со бело Изработка: Спална изработена во костур иверица бела мазна, (лице и видливи делови на тоалетна, касетки), шибер во медијапан со фолија бела сјај, модерен стил на ногари никел, со стаклени делови на тоалетна и касетки, огледало со фазета на шибер, тапацирана табла и лежај со лед осветлување на таблата.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ВАЛЕРИЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби