Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

СПАЛНА ВЕНЕДИК 2 ОНЛАЈН

149.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14992 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 188 x 214 x 121,5 cm (за душек 180 х 200 cm) Висина на лежај: 37 cm Плакар: 265 x 71 x 217 cm Тоалетна: 128 x 49 x 190,5 cm 2хНатказни: 68 x 50 x 121,5

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, тоалетна со огледало и две натказни

БОЈА

Крем со Храст

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Спална соба изработена од медијапан со златни декорации, лед осветлување во плакарот, меко затворање на сите фиоки и на вратите на плакарот. Аристократска спална која плени со својата убавина.

ПРЕДНОСТИ

Меко затворање и ЛЕД осветлување

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ВЕНЕДИК 2 ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби