Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СПАЛНА ВЕНЕДИК ТОП ЦЕНА

119.000 ден

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

Шифра: 12703 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: Лежај со натказни: 342 x 213 x 124 cm (за душек 180 х 200 cm) Висина на лежај: 37 cm Плакар: 264 x 63.5 x 218 cm (со лизгачки врати) Тоалетна: 128 x 49 x 192 cm Боја: Крем со Храст Материјал: Спална соба изработена од медијапан со златни декорации, лед осветлување во плакарот, меко затворање на сите фиоки и на вратите на плакарот. Плакар со огледало и на двете врати од кои едната комбинирана со медијапан и златни декорации. Механизам за кревање на лежајот со дополнителен простор за скалдирање. Аристократска спална која плени со својата убавина. * Вклучена гратис монтажа

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ВЕНЕДИК ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби