СПАЛНА ВЕНЕРА – ОНЛАЈН

40.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14057 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 169 x 210 x 82.5 cm (за душек: 160 x 200 cm) Плакар: 180 x 53 x 201 cm Натказни: 45 х 34 х 41 cm Тоалетна со огледало: 80 х 40 х 161 cm Ормар со огледало: 35 х 25 х 85 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, натказни, тоалетна и ормар

БОЈА

Бела сјај со црна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм

ОПИС

Спална изработена од висококвалитетна иверка со деб. 18мм и канттрака од 1мм. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ПРЕДНОСТИ

ЛЕД осветлување во плакарот.Меко затварање на вратите и механизми за подигање на лежајот

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ВЕНЕРА – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби