СПАЛНА ВЕРОНА ОНЛАЈН

119.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14980 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 194 x 214 x 136 cm (за душек: 180 x 200 cm) Плакар: 265 x 71 x 218 cm Тоалетна со огледало: 139 х 45,5 х 84 cm Натказни: 65 х 45,5 х 40,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, тоалетна со огледало и две натказни

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Спалната соба Верона е на прво место кај оние кои сакаат темни бои и претпочитаат темни тонови во своите домови

ПРЕДНОСТИ

Меко затворање и ЛЕД осветлување

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ВЕРОНА ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби