СПАЛНА ВИЗИОН ОНЛАЈН

113.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14989 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 191 x 211 x 128,5 cm (за душек: 180 x 200 cm) Плакар: 248 x 67,5 x 218 cm Тоалетна со огледало: 123 х 46 х 84,5 cm 2х Натказни: 65 х 48 х 110 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, тоалетна со огледало и две натказни

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Спалната соба Визион е на прво место кај оние кои сакаат уникатност во својата спална соба

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ВИЗИОН ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби