СТОЛ АЛМИРА ОНЛАЈН

8.990 ден

Check 1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

50 x 52 x 90 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии на седечки дел: 52 x 47 cm Висина на седечки дел: 47 cm

БОЈА

Крем

ОПИС

Ретро модерна трпезариска столица – неверојатен спој на винтиџ елеганција и модерна привлечност, висконтот го стимулира вашиот животен простор со елегантни линии, дизајн од средината на векот, богата текстура и луксузни златни акценти

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ АЛМИРА ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби