СТОЛ АНГЛЕ

6.990 ден

Check 205 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 56 x 48 x 83 cm Димензии на седечки дел: 41 x 45 cm Висина на седечки дел: 48 cm Боја: – Крем – Светло сива – Темно кафена Изработка: Стол изработен од штоф на делот за седење и потпирање. Црни метални ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ АНГЛЕ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби