Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

СТОЛ БУГАТИ

8.690 ден

НА ЗАЛИХА

11 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 55 x 55 x 88 cm Димензии на седечки дел: 53 x 49 cm Висина на седечки дел: 49 cm Боја: Крем Изработка: Стол изработен во штоф со бакарни ногари. Заоблениот грб, со прекрасни детали, ги прегрнува контурите на телото за удобно седење и тенки метални нозе внесуваат современ допир во вашата кујна, хотел или канцеларија. Модерен кујнски стол кој одговара на сите ентериери, каде ќе го поставите вашиот? * Рок на испорака 60 работни денови

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

55 x 55 x 88 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии на седечки дел: 53 x 49 cm Висина на седечки дел: 49 cm

БОЈА

Крем

ОПИС

Стол изработен во штоф со бакарни ногари. Заоблениот грб, со прекрасни детали, ги прегрнува контурите на телото за удобно седење и тенки метални нозе внесуваат современ допир во вашата кујна, хотел или канцеларија.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ БУГАТИ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби