СТОЛ ДАЛАС

3.890 ден

Check 132 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 54 x 44 x 85 cm Димензии на седечки дел: 52 x 40 cm Висина на седечки дел: 49 cm Боја: – Жолта – Зелена – Сива – Сина Изработка: Трпезариски стол изработен од штоф на седење и потпирање и црна мат фарбани метални ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ДАЛАС”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби