СТОЛ ЕЛМА (ОРЕВ-КРЕМ ЕМ-701) ТОП ЦЕНА

2.541 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13613 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 42 x 44 x 84 cm Димензии на седечки дел: 42 x 42 cm Висина на седечки дел: 48 cm Боја: Орев крем Изработка: Стол изработен од штоф на делот за седење и потпирање со дрвени ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ЕЛМА (ОРЕВ-КРЕМ ЕМ-701) ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби