СТОЛ ГАЛАН

6.990 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Опис

Димензии: 59 x 62,5 x 89,5 cm Димензии на седечки дел: 48 x 50 cm Висина на седечки дел: 48 cm Боја: – Кафена – Сива Изработка: Стол со раконаслон изработен од штоф на делот за седење и потпирање. Црни метални ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ГАЛАН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби