СТОЛ ГЛОРИА ТОП ЦЕНА

5.590 ден

Check 23 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 50 x 60 x 80 cm Димензии на седечки дел: 50 x 44 cm Висина на седечки дел: 44 cm Боја: – Темно Сива – Светло Зелена – Розева Изработка: Оваа импресивна трпезариска столица е покриена со раскошно меко кадифе за мазен пристап кон модерните столчиња за јадење. Заоблениот грб ги прегрнува контурите на телото за удобно седиште и тенки метални ногарки обложени со злато носат современ шмек во вашата кујна, канцеларија или ресторан.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ГЛОРИА ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби