##СТОЛ ХЕПИ ТОП-ЦЕНА

890 ден

Check 1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 8041 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 41 x 44 x 97 cm Димензии на седечки дел: 41 x 39 cm Висина на седечки дел: 48 cm Боја: – Капучино – Крем – Црна – Бела Изработка: Стол со сребрени метални ногари, и сдечки дел од ПВЦ материјал.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “##СТОЛ ХЕПИ ТОП-ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби