СТОЛ ХИРА КАПИТОНЕ ТОП ЦЕНА

3.561 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13564 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 45 x 55 x 92 cm Димензии на седечки дел: 50 x 42 cm Висина на седечки дел: 50 cm Боја: Орев Сива Изработка: Стол со тапациран штоф и дрвени ногари орев. Грациозен стол кој одговара на сите вкусови

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ХИРА КАПИТОНЕ ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби