СТОЛ ИВАН МЕБЕЛ-ВИ НИКЕЛ ТОП ЦЕНА

3.391 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13831 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 45 x 40 x 85 cm Димензии на седечки дел: 45 x 40 cm Висина на седечки дел: 43 cm Боја: – С-348 (водење на сериски КРЕМ) – С-353 (водење на сериски ПОРТОКАЛОВА) – С-355 (водење на сериски СИВА) Изработка: Стол изработен во штоф со никел ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ИВАН МЕБЕЛ-ВИ НИКЕЛ ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби