СТОЛ К-147 ТАНАЈА

4.241 ден

94 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 42 x 55 x 101 cm Димензии на седечки дел: 41 x 45 cm Висина на седечки дел: 48 cm Боја: – Сива – Црна – Бела Изработка: Стол изработен од еко-кожа на делот за седење и потпирање и хромирана основа.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ К-147 ТАНАЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби