СТОЛ КОМФОРМ НОВ (ВУД)

5.990 ден

Check 272 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензија: 45 x 54 x 83 cm Димензии на седечки дел: 57 x 40 cm Висина на седечки дел: 47 cm Боја: – Зелена – Сива – Темно Сина – Жолта – Црна Изработка: Стол изработен од штоф на седење и потпирање, метални ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ КОМФОРМ НОВ (ВУД)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби