СТОЛ КОНИ БЕЛИ

4.290 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Опис

Димензии: 48 x 54 x 84 cm Димензии на седечки дел: 40 x 42 cm Висина на седечки дел: 50 cm Бои: – КРЕМ (Ф-333) – БЕЖ (2 beige) – ПЕСОЧНА (5 sand) – ЧОКОЛАДНА (6 Choco) – КАФЕНА (Ф-336) – ЗЕЛЕНА (8 Emerald Green Ф-337) – ПОРТОКАЛОВА (10 Honey Ф-338) – СИНА (16 Denim Ф-340) – ТИРКИЗНА (17 Turquoise Ф-341) – СЛОНОВА (21 Elephant) – СИВА (23 Anthracite Ф-344) – ЦРНА (24 Black Ф-345) Изработка: Стол изработен од дрвена конструкција и штоф. Ногари во Бела Боја.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ КОНИ БЕЛИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби