СТОЛ КОРАЛ-1 (СКАЈ 6755)

4.390 ден

Check 197 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензија: 43 x 58 x 98 cm Димензии на седечки дел: 38 x 43 cm Висина на седечки дел: 45 cm Боја: – Бела – Жолта – Капучино – Плава – Црна Изработка: Хромирани ногари и рачка и еко-кожа на седење и потпирање

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ КОРАЛ-1 (СКАЈ 6755)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби