СТОЛ ЛУКСОРИ МОНДИВИ (СКАЈ 9820)

7.190 ден

220 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: 41 x 61 x 98 cm Димензии на седечки дел: 46 x 50 cm Висина на седечки дел: 47 cm Боја: – Бела (Еко-кожа) – Црна (Еко-кожа) – Жолта (Штоф) – Сива (Штоф) – Сина (Штоф) Изработка: Фенси удобен стол, кој заслужува да биде во вашата трпезарија, хромирани метални ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ЛУКСОРИ МОНДИВИ (СКАЈ 9820)”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби