СТОЛ ЛУМОС (СКАЈ 641-1)

3.990 ден

Check 2 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 10544 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензија: 42 x 49 x 101 cm Димензии на седечки дел: 40 x 42 cm Висина на седечки дел: 48 cm Боја: – Крем – Сива – Црна Изработка: Хромирани ногари и рачка со штоф на седечки и потпирачки дел.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ЛУМОС (СКАЈ 641-1)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби