СТОЛ МАРБЕЛ (МАРКО)

6.791 ден

281 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 60 x 62 x 88 cm Димензии на седечки дел: 43 x 44,5 cm Висина на седечки дел: 49 cm Боја: – Крем со Сива – Сина со Сива – Светло кафена со Сива – Жолта со Сива Изработка: Стол со раконаслон изработен во штоф со сива позадина. Ротирање за 180 степени. Црни метални ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ МАРБЕЛ (МАРКО)”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби