СТОЛ П2 ЛУКС

5.990 ден

89 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 53 х 56 х 80 cm Висина на седечки дел: 45 cm Боја: – Орев сива – Црна Изработка: Оваа столица го носи изгледот и практичноста во вашиот дом. Прекрасниот дизајн е бонус кога зборуваме за екстремната удобност и можноста за поставување на оваа трпезариска столица насекаде во вашиот дом. Меките перничиња обложени со висококвалитетен материјал нудат екстремна удобност, што помага да се поддржат и релаксираат грбот и телото.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ П2 ЛУКС”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби