СТОЛ ПИКЕР НОВ

6.090 ден

106 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 62 x 64 x 81 cm Димензии на седечки дел: 42 x 45 cm Висина на седечки дел: 49,5 cm Издржливост до 120 kg Боја: – Антрацит – Светло сива – Жолта – Кафена Изработка: Современ стол тапациран со мека кадифена ткаенина со високи потпирачи за раце. Седиштето и потпирачот за грб се изработени од табла за иверица, тапацирана со пена со дебелина од 7 см и покриена со ткаенина што е ватиран од задната страна, со нагласени рабови по седиштето и потпирачите за раце. Основата е изработена од тркалезни метални цевки, обработени со премаз во прав во мат црна боја. Димензии на тркалезни цевки за нозе: 16 x 32 mm.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ПИКЕР НОВ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби