СТОЛ РИМ НОВ (ЦРН)

5.190 ден

65 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13793 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензија: 50 x 61 x 88 cm Димензии на седечки дел: 48 x 41 cm Висина на седечки дел: 48 cm Боја: – Розева – Сива – Жолта Изработка: Стол изработен од штоф на седење и потпирање, еко-кожа на задниот дел од потпирачката и црна мат фарбани метални ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ РИМ НОВ (ЦРН)”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби