Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СТОЛ РОЛА

5.590 ден

НА ЗАЛИХА

22 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 46 х 47 х 81 cm Димензии на седиште: 45 x 46 cm Височина на седење: 49 cm Боја: Крем Изработка: Стол изработен од висококвалитетен штоф со дрвени натур ногари. Едноставното, минимално, но елегантен нордиски стол, создава минималистички дизајн. Ногарките се во натур боја

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ РОЛА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби