СТОЛ САРА

3.190 ден

Check 15 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 42 x 47 x 101 cm Димензии на седечки дел: 40 x 40 cm Висина на седечки дел: 46 cm Боја: – Венге со С-348 (Водење во сериски – ВЕНГЕ) – Орев со С-348 (Водење во сериски – ОРЕВ) Изработка: Штоф

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ САРА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби