СТОЛ ТРИЕСТО (СКАЈ 8820-2)

4.290 ден

749 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: 42 x 60 x 84 cm Димензии на седечки дел: 48 x 41 cm Висина на седечки дел: 49 cm Боја: – Жолта – Зелена – Крем – Сина – Сива – Црна Изработка: Стол изработен од штоф на седење и потпирање и црна мат фарбани метални ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ТРИЕСТО (СКАЈ 8820-2)”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби