Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

СТОЛ ВАТСОН

5.990 ден

НА ЗАЛИХА

174 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 57 x 58 x 84 cm Димензии на седечки дел: 46 x 46 cm Висина на седечки дел: 48,5 cm Боја: – Кафена – Жолта – Антрацит светло сива Изработка: Модерната трпезариска столица е густо обложена со мека кадифена ткаенина. Столот има високи потпирачи за раце и грб кој е сошиен во форма на дијаманти на грбот. Од внатрешната страна површината е мазна, освен украсниот шев на потпирачот за грб. Основата е изработена од квадратни метални цевки, обложена во прав со црна мат боја. Основата се спушта централно нанадвор. Столот може да се ротира за 180°. Макс. тежинскиот капацитет е 120 кг.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ВАТСОН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби