ТАПАЦИРАН ДОДАТОК ЗА ТАБЛА ТЕС 120Х35 – ОНЛАЈН

2.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14742 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 x 13,5 х 35 cm

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Еко кожа

ОПИС

Тапациран додаток за табла за лежај. Наменет за лежај ТЕС 120х200

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТАПАЦИРАН ДОДАТОК ЗА ТАБЛА ТЕС 120Х35 – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби