ТАПАЦИРАН ДОДАТОК ЗА ТАБЛА ТЕС 140Х35 – ОНЛАЈН

3.390 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14743 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

140 x 13,5 х 35 cm

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Еко кожа

ОПИС

Тапациран додаток за табла за лежај. Наменет за лежај ТЕС 140х200

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТАПАЦИРАН ДОДАТОК ЗА ТАБЛА ТЕС 140Х35 – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби