ТДФ ДАНИЕЛА ИЗБОР БОЈА

63.600 ден

1 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13080 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

3-тросед: L 205 х W 90 х H 105 cm 2-двосед: L 165 х W 90 х H 105 cm 1-фотеља: L 100 х W 90 х H 105 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 47 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Механизам: Латофлекс 152 цм Седиште: Сунѓер HR-35

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ ДАНИЕЛА ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби